pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 793-711-448

Auto Pomoc

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z auto pomocą. Innymi słowy jesteśmy w stanie uratować każdego, kogo dotknęła nagła, niespodziewana sytuacja drogowa, taka jak na przykład awaria auta, stłuczka, wypadek, itp. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy korzystający z nowoczesnych holowników oraz wysokiej jakości sprzętu dodatkowego oferują pomoc każdemu klientowi z Poznania i okolic. Obsługiwani są również wszyscy klienci zgłaszający się z dowolnego miejsca w kraju oraz w Unii Europejskiej.

Nasza auto pomoc jest usługą świadczoną w trybie całodobowym. Pracujemy również w święta i dni wolne od pracy, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że nagłe sytuacje na drogach mogą przytrafić się niezależnie od dnia i godziny. Każdy zgłaszający może więc liczyć na miłą, szybką i fachową obsługę.

Oprócz standardowego holowania pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, w skład naszej oferty wchodzą usługi związane z drobnymi naprawami i awaryjnym uruchamianiem pojazdów na trasie. Dowozimy paliwo oraz oferujemy odpompowanie źle zatankowanego paliwa. Zajmujemy się też wymianą opon oraz wieloma innymi czynnościami związanymi z pomocą na drodze.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Zapewniamy możliwość bezgotówkowego rozliczania z ubezpieczenia OC sprawcy.