pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 503 185 429

Całodobowa auto pomoc

Jesteśmy firmą usługową, która zapewnia pomoc drogową w trybie całodobowym. Oznacza to, że reagujemy na każde wezwanie klienta, również w godzinach nocnych. Jesteśmy świadomi tego, że nagłe i niespodziewane sytuacje drogowe nie wybierają dni ani godzin. Oferta tego rodzaju jest kierowana głównie do klientów z Poznania i okolic. W tej lokalizacji zapewniamy bardzo szybki przyjazd na miejsce wskazane przez klienta. Oczywiście oferujemy również wyjazdy na terenie całej Polski i Unii Europejskiej, jednak w takim przypadku czas oczekiwania będzie odpowiednio dłuższy.

 

Nasza obsługa obejmuje nie tylko wyjazdy nocne, ale również wyjazdy do zleceń w weekendy, które są wolne od pracy. Warto też dodać, że obsługujemy klientów w dni świąteczne, czyli innymi słowy można do nas zadzwonić praktycznie zawsze. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zapewnia całodobową obsługę każdego klienta, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny lub firma.

 

Całodobowa pomoc drogowa oferowana przez naszą firmę dotyczy świadczenia usług dla klientów posiadających pojazdy osobowe, dostawcze, a także ciężarowe. Oferta całodobowa obejmuje nie tylko profesjonalne holowanie wspomnianych wyżej samochodów, ale również fachowe naprawy na trasie, awaryjne uruchamianie pojazdów, dowóz paliwa, odpompowanie złego paliwa, wymianę kół i wiele innych przydatnych usług z zakresu pomocy drogowej.