pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 793-711-448

Nasze zalety

Jesteśmy firmą godną polecenia. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi z zakresu pomocy drogowej, holowania, napraw na trasie, dowozu paliwa, wymiany kół, itp. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnego stresu oraz straty czasu związanej z koniecznością długotrwałego postoju spowodowanego stłuczką albo awarią.

Ogromnym atutem jest wspomniana wyżej różnorodność usług oraz fakt, że zawsze staramy się (o ile jest to w ogóle możliwe) uruchomić pojazd na trasie bez konieczności holowania. Kolejną zaletą jest fakt, że obsługujemy nie tylko klientów z Poznania i okolic, ale również możemy wyjechać w dowolne miejsce na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Następną istotną zaletą naszej firmy usługowej jest współpraca z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Oznacza to, że oferujemy naszym klientom rozliczenia bezgotówkowe. Innymi słowy zapewniamy holowanie oraz szereg innych istotnych usług, które rozliczane są z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia drogowego. W ten sposób klienci zaoszczędzą sporo nerwów, pieniędzy oraz unikną zbędnych formalności.

Jesteśmy do dyspozycji klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Reagujemy na wezwania w godzinach nocnych oraz w dniach wolnych od pracy (święta, itp.). Nikogo nie pozostawimy bez pomocy. Obsługujemy posiadaczy aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.