pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 503 185 429

Dostępność 24h na dobę

Jednym z najważniejszych atutów naszej firmy usługowej jest fakt, że zapewniamy pomoc drogową w trybie całodobowym. Oznacza to, że wyjeżdżamy do naszych klientów nie tylko w ciągu dnia, ale również w godzinach nocnych. Wiadomo, że zdarzenia drogowe mogą przytrafić się o dowolnej godzinie oraz dowolnego dnia. Jesteśmy tego świadomi i dlatego obsługujemy naszych klientów również w czasie weekendów.

 

Nasze holowniki wyjeżdżają w trybie 24/7 to wszystkich klientów indywidualnych oraz pracowników firm jadących pojazdem służbowym, dostawczym czy też ciężarówką. Wyjeżdżamy do zleceń w Poznaniu i okolicach, jednak nie jesteśmy ograniczeni terytorialnie pomimo obsługi całodobowej. Oznacza to, że niezależnie od dnia i godziny wyjeżdżamy do zleceń we wspomnianym wyżej obszarze, a także do zleceń na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

 

Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą specjalizującą się w holowaniu pojazdów, naprawach aut na drodze, awaryjnym uruchamianiu pojazdów oraz w wielu innych usługach z zakresu pomocy drogowej. Przez cały okres naszej działalności zyskaliśmy ogromne doświadczenie w pomocy w trybie całodobowym, więc klienci mogą liczyć na najwyższą jakość oferowanej przez nas obsługi.