pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 793-711-448

Holowanie

Podstawową usługą oferowaną przez naszą firmę jest oczywiście holowanie. Posiadamy nowoczesne holowniki i auto-lawety, które są w stanie przewozić nawet bardzo duże i ciężkie pojazdy. Innymi słowy w tym zakresie obsługujemy nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze i ciężarowe. Nasze auta holujące są oparte o nowoczesne rozwiązania, dzięki którym gwarantowany jest fachowy i bezpieczny załadunek, transport oraz rozładunek holowanego pojazdu.

Jeśli chodzi o usługi związane z holowaniem to warto dodać, że nasza firma oferuje możliwość wyjazdów nie tylko w Poznaniu i okolicach, ale również na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Reagujemy na każde wezwanie w trybie całodobowym, również w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy. Nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Holowniki należące do naszej firmy są obsługiwane przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Ten atut również przekłada się na najwyższą możliwą jakość świadczonych przez nas usług. Zapewniamy pomoc i holowanie w przypadku awarii, stłuczki lub poważniejszego zdarzenia drogowego. Warto też zaznaczyć, że większość usług holowania rozliczamy bezgotówkowo z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia.

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje pozwalające na holowanie pojazdów na drogach publicznych, ekspresowych oraz autostradach.