pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 503 185 429

Krótki czas dojazdu

W usługach z zakresu pomocy drogowej niezwykle istotny jest czas dojazdu do klienta. Każdemu kogo dotknęła nagła sytuacja na drodze zależy na tym, aby pomoc przyjechała jak najszybciej. Atutem naszej firmy jest właśnie krótki czas dojazdu. Przede wszystkim klienci z Poznania i okolic mogą liczyć na najszybszą obsługę, ponieważ Poznań jest naszą siedzibą.

 

Oczywiście obsługujemy również klientów z dowolnego regionu Polski, a także osoby i firmy, które niespodziewana i nieprzyjemna sytuacja drogowa, taka jak stłuczka lub awaria dotknęła za granicą naszego kraju w obrębie Unii Europejskiej. W takich przypadkach czas dojazdu obejmuje wiele godzin (jest to logiczne przy dużej liczbie kilometrów), jednak dzięki naszej szybkiej reakcji oraz dynamicznym pojazdom czas oczekiwania klientów jest skracany do minimum, jakie jest nam potrzebne do pokonania danej trasy.

 

Sam proces realizacji usługi naprawy, wymiany kół, odpompowania paliwa czy też dowozu paliwa zajmuje niewiele czasu. Również holowanie wiąże się z krótkim czasem transportu nawet bardzo dużych i ciężkich aut, takich jak pojazdy dostawcze czy też ciężarowe. Pomimo szybkiego tempa pracy, gwarantujemy postępowanie zgodne z normami dotyczącymi najwyższej jakości i bezpieczeństwa.