pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 793-711-448

Laweta

Jeśli chodzi o usługi związane z holowaniem to posiadamy nowoczesną lawetę, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić szybki, fachowy i bezpieczny transport aut osobowych. Jest to bardzo duża i pojemna laweta, która doskonale radzi sobie z pojazdami dostawczymi oraz samochodami ciężarowymi typu TIR. Transport każdego z tych rodzajów pojazdów jest szybki, fachowy i przede wszystkim bezpieczny. Proces załadunku i rozładunku jest również profesjonalny oraz przeprowadzany z zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa. Nasze lawety są obsługiwane przez najlepszych pracowników mogących pochwalić się wysokimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem branżowym.

Usługi z zakresu holowania pojazdów lawetą są realizowane w krótkim czasie w trybie całodobowym. Oznacza to, że wyjeżdżamy do zgłoszeń w późnych godzinach nocnych oraz w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy. Obsługujemy przede wszystkim klientów z Poznania i okolic, ale nie stanowi dla nas problemu wyjazd w dowolne miejsce w Polsce oraz za granicą na terenie całej Unii Europejskiej.

Klienci korzystający z usług naszych lawet mogą liczyć na rozliczenia bezgotówkowe opłacane z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia. Pomagamy w przypadku stłuczek, wypadków drogowych oraz nagłych awarii.