pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 503 185 429

Nowoczesne holowniki

Jesteśmy firmą, która dysponuje nowoczesnymi pojazdami odpowiedzialnymi za holowanie aut. Nasze holowniki są w stanie zapewniać profesjonalny załadunek, a także holowanie i rozładunek pojazdów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. Dzięki temu obsługiwani są klienci indywidualni, firmy transportowe, dostawcze oraz firmy oferujące swoim pracownikom auta służbowe.

 

Wszystkie nowoczesne holowniki posiadane przez naszą firmę charakteryzują się niezawodnością, bezawaryjnym działaniem oraz zapewniają szybki i bezpieczny transport pojazdów we wskazane miejsca. Auta te są solidne i są w stanie szybko i bezproblemowo dojechać do klientów znajdujących się bardzo daleko od naszej siedziby (na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej).

 

Szybkość naszych usług jest dość spora, a koszty nie są wysokie. Oczywiście ceny są uzależnione od odległości, jaką nasze holowniki muszą pokonać pod drodze do klienta. Warto też zaznaczyć, że nasze pojazdy wyjeżdżają do wszystkich zgłoszeń w trybie całodobowym. Oznacza to, że każdy klient może korzystać z naszych nowoczesnych pojazdów o każdej porze dnia i nocy. Należy też dodać, że wyjeżdżamy do wszystkich zleceń w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy.