pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 793-711-448

O firmie

Nasza firma specjalizuje się w fachowej realizacji zadań z zakresu holowania pojazdów osobowych oraz dostawczych. Naszą siedzibą jest Poznań, więc usługi świadczymy głównie dla mieszkańców tego miasta i jego okolic, jednak wyjazd w dalszy rejon naszego kraju nie stanowi dla nas problemu. Oprócz tego reagujemy również na wezwania obejmujące wyjazdy zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i zezwolenia na holowanie i świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej na drogach publicznych, a także autostradach i drogach ekspresowych. Zapewniamy wyłącznie profesjonalne i bezpieczne usługi. Posiadamy również wszelkie ubezpieczenia potrzebne do prowadzenia tego typu działalności.

W skład naszych usług wchodzi nie tylko holowanie, ale również wiele innych usług związanych z udzielaniem pomocy w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. W związku z tym nasi pracownicy zapewniają również pomoc w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie, dowożą paliwo czy też oferują odpompowanie źle zatankowanego paliwa. W skład oferty wchodzi również wymiana kół oraz szereg innych drobnych napraw wykonywanych w terenie. Dzięki możliwości awaryjnego uruchamiania auta można uniknąć konieczności jego holowania.