pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 793-711-448

Odpompowanie paliwa

Czasami w wyniku niewiedzy lub zwykłego ludzkiego roztargnienia zdarza się, że posiadacz pojazdu zatankuje zły rodzaj paliwa. Takie sytuacje zdarzają się dosyć często i mogą być groźne dla silników. Pojazd z silnikiem diesla nie pojedzie na benzynie i odwrotnie, auto benzynowe nie będzie w stanie jechać mając w zbiorniku zatankowany olej napędowy.

W przypadku zatankowania nieprawidłowego paliwa należy nie uruchamiać silnika i wezwać firmę oferującą pomoc w takich sytuacjach. Między innymi właśnie my posiadamy w ofercie usługi tego rodzaju. Pomoc w takim wypadku polega na tym, że przyjeżdżamy na wskazaną stację benzynową (lub inne wskazane miejsce) i korzystając ze specjalnego sprzętu zajmujemy się odpompowaniem źle zatankowanego paliwa ze zbiornika pojazdu. W ten sposób można zminimalizować skutki takiej sytuacji. Oczywiście po odpompowaniu można ponownie zatankować pojazd właściwym paliwem.

Zlecenia związane z usuwaniem ze zbiornika nieprawidłowego paliwa wykonujemy przy pomocy nowoczesnego wyposażenia, które jest obsługiwane przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Oferta dotyczy przede wszystkim klientów z Poznania i okolic, ale zapewniamy też wyjazdy w inne miejsca. Cena usługi zależy przede wszystkim od dystansu, jaki nasi fachowcy muszą pokonać, aby dotrzeć do klienta.