pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 503 185 429

Rozsądne stawki

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów, którzy świadczą najlepsze usługi z zakresu pomocy drogowej. Nie stanowią one dużej trudności dla naszych pracowników, a dzięki nowoczesnemu wyposażeniu radzimy sobie nawet w trudnych sytuacjach. Dzięki temu możemy zapewniać przystępne ceny, które nie nadwyrężają budżetu kierowców, których spotkała nagła sytuacja na drodze.

 

Oczywiście ceny naszych usług zależą w głównej mierze od dystansu, jaki musimy pokonać w drodze do klienta. W związku z tym na najniższe ceny mogą liczyć klienci z Poznania i okolic, czyli klienci znajdujący się blisko naszej siedziby, ponieważ w takim wypadku trasa i czas dojazdu są bardzo krótkie.

 

Jeśli chodzi o dalsze wyjazdy to ich ceny będą wyższe, jednak mimo wszystko zachowają swoją przystępność, ponieważ nasze holowniki są nowoczesne i zapewniają szybkie oraz względnie tanie pokonywanie dalekich dystansów. Dzięki temu każdy klient może liczyć na tanie holowanie pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

 

Jesteśmy firmą, która oferuje nie tylko holowanie. Zajmujemy się odpompowaniem źle zatankowanego paliwa, dowozem paliwa, wymianą opon, naprawą pojazdów na trasie, awaryjnym uruchamianiem aut, wydostawaniem zatrzaśniętych kluczyków, itp. Wszystkie te usługi są dostępne w atrakcyjnych cenach.