pomoc drogowa z Poznania

Pomoc drogowa PoznańZadzwoń: 793-711-448

Zatrzaśnięcie kluczyków

Kolejną dosyć nieprzyjemną sytuacją wynikającą z chwilowego roztargnienia jest zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. Czasami zdarza się, że kierowca zostawi kluczyki w pojeździe, a niektóre auta posiadają nowoczesne systemy automatycznego zakluczenia drzwi. Takie sytuacje również zdarzają się często w związku z chwilowym rozkojarzeniem oraz pośpiechem. Okazuje się jednak, że istnieje możliwość uzyskania dostępu do pojazdu bez konieczności wybijania szyby, wystarczy tylko wezwać odpowiednich fachowców, czyli nas.

W naszej firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie bezproblemowo otwierać drzwi w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe. Jeśli więc nie posiadasz zapasowych kluczyków, wystarczy że zadzwonisz do nas. Nasi fachowcy posiadają odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie pozwalające na skuteczne otwieranie zamków. Czasami dostęp do kluczyków jest możliwy dzięki wykonaniu pewnych czynności przy szybie bocznej. Wszystko zależy od rodzaju pojazdu oraz zastosowanych w nim zabezpieczeń.

Dzięki naszej pomocy można uniknąć konieczności wybijania szyby, co wiązałoby się z ogromnymi kosztami. Cena takiej usługi jest przystępna, więc tym bardziej warto skorzystać z naszej oferty.